Sarıyer Motor Kurye
Sarıyer Motor Kurye

 

Sarıyer Motor Kurye İstanbulun eski balıkçı köyü olan bu mekan şimdi popiler bir ilçe olmuştur.Deniz ve ormanlık alana sahip olduğundan İnsanlar buralara stres atmak için çok rağbet etmektedirler.Biz bu mahallede Express moto kurye işlerinizi hızlı olarak alıp acil teslimat yapabilmekteyiz.
Sarıyer İstanbul'un Avrupa yakası'nda yer alan ilçedir. Güneyde Beşiktaş, güneybatıda Kağıthane ve batıda Eyüp ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. Sarıyer İlçesi toplam 35 mahalleden oluşmaktadır. Bahçeköy Belediyesi'nin 2009 yılında feshedilerek Sarıyer ilçesinin bir mahallesi olması, 2012 yılında da Şişli sınırları içinde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahallelerinin bu ilçeye dahil edilmesiyle son halini alan ilçe İstanbul'un en kuzeydeki ilçelerinden biridir.
Önemli ve tarihi mekanlar;

 
Büyükdere sahili, 1895'ten önceki bir görünüm.
Avrupa yakasında,Yenimahalle-Anadolukavağı-Kilyos arasında,boğaz
Kıyısındadır.İsmi hakkında çeşitli söylentiler vardır.Vaktiyle buradayaşayan Sarı-
Baba isimli bir dervişten geldiği anlatıldığı gibi,yörenin topraklarının sarı olduğu
İçin bu ismin yakıştırıldığı da söylenmektedir.
Sarıyer ilçesinde toplam 38 mahalle bulundu.
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.