Tarabya Bölgesi Kurye Motosiklet Kazaları
Tarabya Bölgesi Kurye Motosiklet Kazaları

Emrah Çalışkan pizza siparişini 30 dakikada yetiştirmek için ilk işine çıktı. Halk otobüsü de durağa yetişme kaygısıyla hızlı gidiyordu. Yokuşta Emrah'a çarpıp komaya soktu..

İstanbul trafiğinde, verilen sürede varacağı durağa yetişmeye çalışan halk otobüsleriyle, siparişi 30 dakikada adrese teslim etmek zorunda kalan kuryelerin 'telaşı' yeni bir facia getirdi. Osmaniye'de bayan kuaförlüğü yapan 22 yaşındaki Emrah Çalışkan, İstanbul'a gelip çalışmaya karar verdi. Geçtiğimiz hafta cumartesi günü İstanbul'a gelen Çalışkan, Zekeriyaköy'deki bir pizzacıda çalışan ağabeyi Erkan Çalışkan'ın yanında işe girdi. Çarşamba günü işe başlayan Çalışkan, aynı gün akşam saatlerinde motosikletiyle üçüncü servisini yapmak için yola çıktı. Tarabya Yokuşu'ndan aşağı inerken, Oktay Yüksel'in kullandığı halk otobüsü aniden manevra yaptı.
 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.